Loading...
  • DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA

Dünyaya pazarlıyoruz!

Başta inşaat ve otel sektörü olmak üzere, tüm sektörlerden geniş bir üretici yelpazesi ile işbirliği yaparak, bu ürünleri dünyaya pazarlıyoruz.Alıcıların ve satıcıların güvenli ve hızlı bir şekilde ticaret yapmalarını sağlıyoruz.

Pazar Araştırması

Ürün Tedariği

Pazarlama ve Satış

Hakkımızda

TSL Dış Ticaret ve Pazarlama, TSL’nin uluslararası dış ticaret ve uluslararası pazarlama üzerine uzmanlaşmış bir koludur. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle "Bildiğimiz işi Doğru Yapma" prensibi doğrultusunda çalışıyoruz.TSL kuruluşundan bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla, özellikle inşaat sektörünün ve otel sektörünün ürünlerini Türkiye'den tedarik etmek isteyen yurt dışı firmalara başarılı hizmetler vermiştir. Şirketimizin hedefi, uzmanlık alanımız olan inşaat ve otel sektörü başta olmak üzere üretim yapan firmalarla, alıcılar arasında iletişim sağlayarak ülkemizin dış ticaret hacmini arttırmaktır. En büyük gücümüz, bugüne kadar verdiğimiz taahhütlerimizi başarıyla yerine getirmiş olmamız ve sahip olduğumuzu geniş network ağımızdır. Alıcılar için bütünlüklü bir hizmet vermekteyiz. Bir alıcı bir ürün talep ettiğinde, portföyümüzdeki üreticilerle temasa geçip ürünün hızlıca tedariğini sağlamaktayız. Geniş bir üretici ve tedarikçi ağına sahip olduğumuz için çeşitli sektörlerden ürünleri hızla ve güvenilir olarak tedarik edebilmekteyiz. Farklı şartnamelerin kullandığı coğrafyalarda, şartnamenin anlaşılması ve teknik şartname uygunluğunun teyidi kritik noktalardır. Ayrıca, alternatif ürünlerin önerilmesi ve uygulama desteğinin sağlanması, verdiğimiz bütünlüklü hizmetin parçalarıdır.

TSL Dış Ticaret ve Pazarlama

BİLDİĞİMİZ İŞİ Doğru Yapma

TSL kuruluşundan bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla, özellikle inşaat sektörünün ve otel sektörünün ürünlerini Türkiye'den tedarik etmek isteyen yurt dışı firmalarla başarılı hizmetler vermiştir.
Hizmet 100%
Güven 100%
Kalite 100%
Tecrübe 100%

Hizmetlerimiz

PAZARLAMA VE SATIŞ

Ürünlerinizi ve/veya hizmetinizi, ülke dışındaki pazarlarda bulunan uygun alıcılara sunmanız için destek sağlıyoruz.  Yurtdışında bulunan geniş network’ümüz sayesinde, doğru müşterilere ulaşarak ve tüm tarafların haklarını gözeterek satışlarınızı gerçekleştirmenizi birlikte sağlamayı hedefliyoruz. .

PAZAR ARAŞTIRMASI

Dış pazarlara ürünlerini pazarlamak isteyen ya da mevcut satış hacmini arttırmak isteyen müşterilerimiz için faydalı olacak bütün önemli ve gerekli bilgileri içeren bir pazar araştırması raporu hazırlayıp sunuyoruz.

ÜRÜN TEDARİĞİ

Başta inşaat ve otel sektörü olmak üzere, tüm sektörlerden geniş bir üretici yelpazesi ile işbirliği yaparak, bu ürünleri dünyaya pazarlıyoruz.Müşterilerimizin çözülmesi gereken tedarik problemlerini bir bütün olarak yaklaşarak her türlü destek ve hizmeti veriyoruz.Alıcıların ve satıcıların güvenli ve hızlı bir şekilde ticaret yapmalarını sağlıyoruz.

Referanslarımızı İnceleyİn

Eminiz, dünyanın başka yerlerinde sizin hizmetlerinize ve ürünlerinize ihtiyaç duyan bir sürü kurum vardır. Önemli olan bu kurumlara ulaşabilmektir

Referanslar

Müşteri memnuniyeti sadece uygun fiyatlı ürün/hizmet satılarak elde edilmez; müşterinin problemini sahiplenip çözmek, müşteriye verilebilecek en önemli değerdir
  • Work

    Merint International (Dubai/UAE - Construction Materials)

  • Work

    Westar Properties (Dubai/UAE – Construction Materials)

Alıcılar için bütünlüklü bir hizmet vermekteyiz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişim

T: +90 (216) 577 47 93

Kemerdere Camii Sk. Ilıcalı Apt. No:8/5 (Metrogarden AVM karşısı) Ümraniye – İstanbul
HARİTADA GÖRÜN
HARİTAYI KAPATIN
Tüm alanları doldurunuz